HAKKIMIZDA

CAST AKADEMİ AJANS kuruluşu 1993 yılı olan oyuncu, yardımcı oyuncu Kast Ajansıdır.

Kuruluşumuz olan 1993 yılı Ülkemiz adına Dizi ve Sinema sektörü henüz daha yeni yeni gelişmekte idi ama bugünlerde Dünyada Ülkemiz gerçekten Sinema ve Dizi sektörünün sayılı hatta rahatlıkla ilk beş ülke arasında sayabiliriz.

Öyleki Dünyanın hemen bütün Ülkelerine Dizilerimizi satıp ve o Ülkelerde yüksek Reytingler alan bir endüstriye sahip olduk.

İşte Ajansımızda buna paralel olarak her geçen gün gelişirken bugün geldiği noktada alanının Lokomotifi olmanın sorumluluğunu taşımaktadır.

 Referanslarımız bölümünde de görebileceğiniz gibi bugüne kadar dizi sektöründe en büyük projelerin kast hizmetlerini sağlamakla beraber, Türkiye’de sahneleri çekilmiş birçok başyapıt sinema filmi ile çalışmış ve alnımızın akı ile bu projeleri sonlandırmış bulunmaktayız..

‘’ARGO, ARMAGEDDON’’ gibi Oscar almış Hollywood Filmleri ve ‘’TAKEN 2, 007 SKYFALL ’’ gibi yine sinema sektörüne adını kazıtmış unutulmaz projelerin Türkiye deki kast hizmetlerini yapmanın gururunu yaşadık.

Cast Akademi Ajans olarak bugüne kadar her projede işimizi elimizden gelenin en iyisi ile yaptık.

Bu sebeptendir ki hiç bir zaman hizmet verdiğimiz projelerden teşekkürsüz ayrılmadık.

Kısaca;

1993 yılından beri…

Yaptıklarımız yapacaklarımızın Teminatıdır..

SİZLERDE KENDİNİZE YENİ BİR UFUK VE KAZANÇ KAPISI AÇMAYA HAZIR VE BAŞARILI OLMAYA ‘’CESARETİNİZ’’ VARSA AİLEMİZE HOŞGELDİNİZ..

CAST AKADEMİ AJANS

AİLESİ ADINA

YÜKSEL DUMAN

YELDA DUMAN

Untitled-1
YELDA DUMAN

Manager
yeldaduman@castakademiajans.com

Social media & sharing icons powered by UltimatelySocial